3DÖRTGEN HİZMETLERİMİZ

3B BASKI HİZMETİ

Dünyanın en iyi masaüstü 3 boyutlu yazıcıları ile oluşturulmuş baskı çiftliğimizde (Print Farm) dilediğin malzeme (PLA, ABS, Nylon, PVA, vb) ile 3 boyutlu baskı çözümleri sağlıyoruz. 
Prototip, mimari maket, mekanik parça ya da aksesuar; bilgisayar ortamında tasarladığın ister karmaşık ister basit yapıdaki 3 boyutlu modelin için fiyat ve süre bilgisi almak için [email protected] üzerinden üretim departmanımızla iletişime geçebilirsin. 

3B TARAMA HİZMETİ

Var olan bir nesneyi tarayıp dijital ortama aktırıyor ve aynısından kopyalıyoruz.

3B TASARIM HİZMETİ

 3D Tasarım Hizmeti

YAZILIM GELİŞTİRME HİZMETİ

3Dörtgen, gelişen yeni nesil teknolojilerle bütünlük sağlayan yazılımlar geliştirme konusunda hizmet verirken aynı zamanda yazılım geliştiren genç beyinlere mekan ve donanım sağlama noktasında da destek sağlıyor. 

YARATICI HİZMETLER

Üç boyutlu yazıcını teknolojisinin yaratıcılığı tetiklediğine inanıyoruz ve 3Dörtgen Kreatif olarak ajanslar, markalar, kişiler, festivaller, organizasyonlar için 3D yazıcı entegreli projeler, etkinlikler, üretimler gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar birçok yerli yabancı markanın etkinliği için yaratıcı çözümler sunarak üç boyutlu yazıcı teknolojisini kitlelerle buluşturmayı başardık. Birlikte neler yapabileceğimizi konuşmak için izi eğlenceli konsept mağazamıza bekliyoruz. 

3B YAZICI ve MEKAN KİRALAMA HİZMETİ

Dünyanın ilk konsept 3D yazıcı mağazası olarak mekanımızı herkese açmaya çalışıyoruz. Bu ayrıcalıklı mekanın ilham verici atmosferinden yararlanmanız için şirket toplantılarınız, lansmanlarınız, özel günleriniz veya yaratıcı projeleriniz için kafe ve atölyemizi sizlere açıyoruz. 

Ayrıca özel bir etkinliğinizde 3D yazıcıların ve tarayıcıların olağanüstü teknolojisini konuklarınıza deneyimletmek isterseniz cihaz kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.