Medikal Alanda 3D Baskı İle Tanışın

Geniş malzeme alternatiflerimizi şimdi inceleyin

Yeni Nesil Dental 3D Yazıcı

Formlabs dental uzmanları tarafından mükemmel sonuçlar alınıncaya kadar defalarca denenmiş Form 3B XY çözünürlüğünde 25 mikron çözünürlük hassasiyeti ile medikal alanda kusursuz sonuçlar almanızı sağlar.

Form 3B biyouyumlu malzeme çeşitlilği ile sağlıklı ve güvenli baskılar alabilirsiniz.

Preform İle Hızlı Çözümler

Formlabs üstün yazılım programı PreForm'a dental CAD modellerinizi ve 3D intraoral taramalarınızı, ücretsiz ve kusursuz bir şekilde Form 3B 3 boyutlu yazıcınıza aktarabilirsiniz.

Bulut teknolojisiyle de Form 3B 3 boyutlu yazıcınıza erişebildiğiniz gibi üretmek istediğiniz parçaları ister internet bağlantı özelliğini kullanarak WiFi veya ethernet kablosu ile isterseniz USB seçeneği ile internetsiz ortamlarda da kullanabilirsiniz.

Yüksek Verimli Baskılar

14.5 × 14.5 × 18.5 cm baskı alanı ile Form 3B küçük üretim tablalı DLP 3 boyutlu yazılara göre 3 kata kadar daha yüksek adetli baskı almanızı sağlar.

Bununla beraber baskı süreçlerindeki kolaylığı ile diğer DLP tipi yazıcılara göre %55 verimlilikle çalışma imkanı sunar.

Kendi ekosisteminde medikal alanda kullanılabilecek 12 farklı malzeme çeşitliliği sunan Form 3B Formlabs dünyasına ait toplam 20'den fazla farklı reçine malzemeler ile çalışma özelliğine sahiptir. Bu malzemelerden öne çıkanları aşağıda görebilirsiniz.