Bu yıl Ultimaker'ın 10. yıl dönümünü kutluyoruz!

Yeni bir Ultimaker yazıcı kullanırken ihtiyaç duyacağınız orijinal filament, gelişmiş baskı ucu, yazılım, ek garanti ve daha fazlasını en az %20 indirimli avantajlı paketlerde bir araya getirdik.

Detaylı Bilgi

Ultimaker S5 Pro Bundle ile masaüstünde endüstriyel üretim gücü

Ultimaker S5 Pro Bundle otomatik malzeme değişimi, verimli hava filtreleme sistemi ve filament nem kontrolü ile iş akışınızı kesintisiz hale getirir. Basit kurulum, yüksek çalışma süresi ve güvenilir çift kafalı baskı ile Ultimaker S5, eksiksiz bir profesyonel 3D baskı çözümü sunar.

Detaylı Bilgi

Hassas ve Güvenilir 3D Baskı için Yeni Raise3D E2 ile tanışın

Hassasiyet gerekli standart üretimleriniz için mükemmel sonuçlar veren E2, bağımsız çift kafa özelliği ile üretim kapasitenizi 2 katına çıkarır. Ani güç kesintileri baskınızı etkilemez. Çünkü E2, güç kesintisi sonrası kaldığı yerden sorunsuz bir şekilde devam eder.

Detaylı Bilgi

Profesyonel 3D Tarayıcı SHINING 3D EinScan Pro HD

Optimize edilmiş algoritması sayesinde yüksek hassasiyet ile 3 boyutlu tarama yapabilen EinScan Pro HD hızlı çalışır ve el ile tarama modunda, sabit taramada olduğu kadar doğru ve sonuçlar verir.

Detaylı Bilgi

Açık Filament Sistemi, Büyük Hacim ve Çift Baskı Kafası Epsilon Serisinde

Tek seferde büyük hacimli baskılar almak için geliştirilen Epsilon serisi, sahip olduğu IDEX (Bağımsız Çift Kafa Teknolojisi) sayesinde düşük adetli seri üretim imkanı sunuyor.

Detaylı Bilgi

Markalar

Dünyanın en çok tercih edilen 3D yazıcı, 3D tarayıcı ve filament markalarının Türkiye’deki yetkili distribütörüyüz.

Neden 3dörtgen’i tercih etmelisiniz?

Samimi ve çözüm odaklı bir ilişki anlayışı benimsiyoruz.

1

Uçtan uca çözüm ortaklığı

2

Hızlı, profesyonel ve güvenilir iletişim

3

Profesyonel danışmanlık ve teknik servis

4

Satış öncesi, sırası ve sonrasında çözüm odaklı iletişim

5

Deneyimli mühendis ve tasarım takımı

3dörtgen Hikayesi

Türkiye'de daha verimli üretim yöntemlerini ülkemize kazandırmak için yola çıkarak 2013’te İstanbul’da kurduğumuz 3dörtgen; 3D yazıcı, 3D tarayıcı ve tasarım dünyasını bir araya getiren dünyadaki ilk konsept mağaza özelliğine sahip. Dünyanın en çok tercih edilen marka ve modellerini incelemek, deneyimli takım arkadaşlarımızdan bilgi almak için mağazamızı ziyaret edebilir, kafemizde nefis kahve ve atıştırmalıkları deneyebilirsiniz.

Bizi daha yakından tanıyın

Çözüm ortağı olduğumuz markalar

Türkiye’de ve dünyada 3D yazıcı ve tarayıcılar işini geliştirmek isteyen birçok şirket, marka ve kurum için çözümler üretiyoruz.

3dörtgen Blog

3D yazıcı dünyası ile ilgili son gelişmeler, yeni teknolojiler, teknik bilgiler ve güncellemeler için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Profesyonel Danışmanlık Alın

Profesyonel olarak 3D yazıcı ve tarayıcı teknolojileriyle mi ilgileniyorsunuz? Formu doldurun, ihtiyacınıza yönelik ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almanız için size ulaşalım*. Sizlere 1 iş günü içerisinde geri dönüş sağlanır. Dilerseniz 0216 521 38 40 numaralı telefon ya da kurumsal@3dortgen.com e-posta adresinden bizimle direkt iletişime geçebilirsiniz.

Tercihlerime bağlı olarak 3dörtgen'den e-posta almayı kabul ediyorum.